Końcówka XX wieku to zdecydowane odejście od tradycyjnych kontaktów międzyludzkich. Niestety większa część młodego społeczeństwa odeszła od tej formy relacji na korzyść spotkań w sieci. jak grzyby po deszczu powstają portale internetowe umożliwiające wirtualne spotkania w sieci. Szacuje się iż 3 na 5 spotkań odbywa się w internecie. Portale randkowe, fora tematyczne gdzie można wymienić poglądy na każdy temat, od kwiatów na balkonie po poważne dyskusje polityczne czy giełdowe to nowe miejsca spotkań. Ludzie poznają się w sieci, rozmawiają, przez co zupełnie zanika w nich umiejętność prowadzenia rozmowy bezpośrednio w oczy. Spotkania w sieci mają też swoje plusy m.in. to że można poznać wiele osób spoza własnego miejsca zamieszkania, można trafić do większej ilości osób czy znaleźć się w grupie ekspertów w danym temacie i intensywnie rozmawiać. Internet to nowe miejsce poznawania ludzi, nowych miłości i przyjaźni. Jest to cenne nowe doświadczenie, jednak trzeba pamiętać o tym by nie zapomnieć o funkcjonowaniu w świecie realnym.
Zobacz inne wpisy:
Ostatnio czytane:
Bluzeczki damskie
Bluzeczki damskie to popularne ubrania damskie noszone na co dzień. Są to krótkie, lekko dopasowane bluzki, zazwyczaj wykonane z delikatnych tkanin. Idealne do zestawienia zarówno z jeansami, jak i elegancką spódnicą.
Kamizelka Skuter Wodny – Twoje Bezpieczeństwo Na Wodzie
Kamizelka skuter wodny to nie tylko obowiązkowy element wyposażenia, ale przede wszystkim kwestia bezpieczeństwa na wodzie. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym wodniakiem,...









